Што прави Емили гола по улиците на Њујорк?


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Манекенката Емили Ратајковски е позната по тоа што нема проблем да се соблече во јавноста, но по многумина овој пат претера.

Познатата убавица за зачуди жителите на Њујорк кога се прошета по улиците на Менхетен речиси гола. Иако во Њујорк е само неколку степени над нулата, за неа тоа не беше проблем разголена да прошета по улиците и да ги покаже своите облини.

Емили всушност снимаше реклама за познат моден бренд, за што ден претходно самата најави на Инстаграм.