Секси одбојкарка која „пали и жари“ на социјалните мрежи


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Казахстанската одбојкарка Татјана Демјанова еднакво е активна и на одбојкарските терени, но и надвор од нив, на социјалните мрежи

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatyana Demyanova (@tatarka5) on

Убавата одбојкарка на социјалните мрежи со свои провокативни фотографии добива се повеќе и повеќе фанови. Во моментов има околу 200 000 следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatyana Demyanova (@tatarka5) on

23 годишната Татјана е висока 183 сантиметри и дефинитовно знае како да го привлече вниманието на мажите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatyana Demyanova (@tatarka5) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatyana Demyanova (@tatarka5) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatyana Demyanova (@tatarka5) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatyana Demyanova (@tatarka5) on