Сексапилната Кулпо знае да откачи на забава


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Облечена во припиен црвен фустан со заводливо деколте кое ги истакнуваше нејзините бујни гради, манекенката и Мис Универзум , Оливија Кулпо, покажа дека знае добро да се забавува кога е во одлично друштво со нејзините колешки.

Таа објави на Инстаграм фотографии од забавата со манекенките Девон Виндзор, Камила Костек и Саманта Хупс. Тие беа на забавата на непрофитна организација , која ги промовира правата на лицата со попреченост.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Оливија неодамна ја прекина двегодишната врска со ѕвездата на американскиот фудбал Дени Амендоло , откако во јавноста се појавија фотографии од него со друга жена. Оливија во 2012 ја освои титулата Мис Универзум по што има блескава манекенска кариера.