„Секој со своите гревови“: Откако Тамара ја истетовира својата „грешка“, Џамбазов го „истетовира“ својот грев


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Македонскиот актер и шоумен Игор Џамбазов, често знае да се пошегува на своја сметка и да насмее неговите обожаватели со забавните и шеговити објави.

По бројните реакции за Тамара Тодеска која ги истетовира стиховите од македонската химна откако претходно рече дека било грешка и Џамбазов објави дека и тој има „тетоважа“, или „своја грешка“.

Тој во свој стил се пошегува и на стомакот со пенкало напиша „шток“, па напиша „секој со своите гревови“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on