Славни

Се за улога: Славната актерка се соблече до гола кожа!

Во својот последен филм, Марион Котијар не само што покажа неверојатни актерски способности, туку и своето фантастично тело.

41-годишната актерка Марион Котијар е позната по големиот актерски талент, а овој пат поради улогата реши да се соблече до гола кожа.

Во филмот „Ismael’s Ghosts“, чија премиера беше на Канскиот филмски фестивал во мај, француската актерја се појави потполно гола.

Сцените на кои Котијар и приоѓа на камерата го воодушевија машкиот пол, кој уште еднаш остана импресиониран од нејзината убавина.

Оскаровката, инаку мајка на две деца, покажа фантастична физичка форма и сексипил на кого ретко кој може да му одолее.

To Top