Славни

Сè за публицитет: Скандалозно однесување на Мадона на изложба во Лондон

58-годишната пејачка со своето однесување ги шокираше посетителите на престижната изложба на фотографии во Лондон.

3-11-madona1

Со чаша вино во раката таа седна на земја и ја крена едната нога високо, а потоа остана да седи на земја гледајќи во својот мобилен телефон – пишува Daily Mail.

3-11-madona2

Advertisements
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top