Се правеше манга и на шоферот му удри 2-3 бокса, еве што го снајде потоа


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Доби едно 20-30, далеку поквалитетни и поконкретни од неговите. Што внатре, што надвор од автобусот.