Еден од најслатките славни парови раскина, па таа се расприкажа: „Алатот“ му е мал


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Можеби беа најубавиот пар на светот, но нивното раскинување беше грдо. Манекенката Алексис Рен и нејзиниот веќе бивш дечко Џеј Алварез се прославија шетајќи по светот и снимајќи се себеси на разни егзотични локации.

A post shared by ALEXIS REN (@alexisren) on

Сепак, колку и да беа совршени, нивната врска не издржа, а изгледа дека однатре ништо не било така совршено како што изгледаше на фотките и видеата.

Огорчената Алексис на Твитер си ја олесна душата, прво нарекувајќи го својот бивш дечко кретен, а потоа „удри“ и по неговата машкост.

A post shared by ALEXIS REN (@alexisren) on

„Манипулираше со мене до крај, ме притискаше до крајни граници за да пукнам, а да не биде тој виновен за крајот на врската. Нашата врска веќе не беше добра за неговата кариера. Заебанооо…“, напиша Алексис.

„Љубовта не прави слепи, но не можам да речам дека не почувствував оти нешто не е како што треба“, додаде во друг твит.

Призна дека на почетокот било сè добро, но славата ги менува луѓето. И на крајот:

„Исто така, има мало куре“, додаде.