Се познаваа брадавиците – Џенифер Анистон ги воодушеви сите со својот секси фустан!

Џенофер Анистон повторно ги остави сите без здив и привлече најголемо внимание на премиерата на филмот „Leftlovers“.

Анистон на премиерата на филмот во Лос Анџелес се појави во кожен фустан, при што се познаваа брадавиците, а многумина тврдат дека ова е најсекси нејзино издание до сега.

Друштво на убавата Џенифер и правеше нејзиниот сопруг и колега, Џастин Теру.