Се има, се може: Својот татко го погреба со БМВ од 75.000 евра (видео)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Веста која предизвика големо внимание во светските медиуми ја раскажува лудата приказна за погребот на таткото чиј син родителот го погреба со луксузен автомобил БМВ, кој му ветил дека ќе го имаат.

Имено, синот чиј идентитет е непознат купил возило од 66.000 фунти (75.000 евра) со најнова технологија, па својот татко го погребал во скапиот ганц нов автомобил.