Роналдо за 1:3 во Минхен? Сепак, не


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Откако постигна гол со одличен волеј, погодокот на Кристиано Роналдо на полуфиналниот дуел против Баерн Минхен беше поништен поради играње со рака.