Роналдо ужива на јахта со вереницата – сите „ја манијачат“ нејзината танга


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Додека цела Италија го очекува првиот гол на Кристиано Роналдо во дресот на Јувентус, славниот фудбалер ужива на јахта со својата вереница Герогина Родригез.

Георгина моментите на нежност со својот избраник ги сподели на Инстаграм, а нејзините обожаватели и следбеници останаа импресионирани од еден детал на фотката.

„Колку е убаво да почувствуваш топла прегратка додека телото ти е ладно“, напиша во описот на фотката Георгина со „хаштагови“ преку кои му кажува на Роналдо дека го сака. А погледите од обожавателите се залепија за нејзиниот жежок задник провокативно истакнат со црна танга.

И не ги скратува своите Инстаграм од семејни фотки, иако последната таква ја објави на 21 август.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on