Пукаше со пиштол и „грмеше“ од багер: Кога пејачката ќе откачи повеќе од свадбарите


Традицијата вели: Аргентина ме демантира!? - 14 ден ↓↓↓Балканот со неверување и мешавина од шок и смеење реагираше на хит видеото кое се прошири со брзина на светлината на разни балкански групи по социјалните мрежи.

Станува збор за свадба во Србија на која пејачката на уникатен начин им го честита бракот на младенците.

Пејачката која музички ја следеше хармоникаш и клавијатурист пеејќи ја песната „Волим момке који пију ракију“ започна да пука со пиштол во текот на денот.

Во вечерните часови атмосферата се загреа толку многу што таа беше качена на багер и пееше, погледнете.

Инаку на социјалните мрежи кружи и видео на кое по пеењето на багер истиот ги „истура“ во базен кој се наоѓа веднаш под нив.