Славни

Природна и бујна – таква е Линдзи Кевич

24-годишната бујна и надарена убавица Линдзи Кевич е американски бикини модел, која се има појавено во списанијата Maxim и Sports Illustrated Swimsuit, а има работено и за Next Management Miami.

Висока е 170 см, а нејзините природни облини, во комбинација со природната убавина, ја прават неодолива појава и магнет за машките погледи. Линдзи преферира природен изглед и на секоја фотка е речиси без шминка, што е вистинска реткост денес.

To Top