Позира без градник на 58 години – Белучи е класа од жена!


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Една од најзгодните, најсексапилни и најубави славни жени на светот, актерката Моника Белучи ќе се појави на јануарската насловна страница на популарниот германски магазин „Мадам“.

Фотографиите направени во оваа прилика се навистина магични и уште еднаш потврдија дека прекрасната Италијанка е вистинска безвременска дама со безвременска убавина.

Италијанската дива позираше во црни панталони со длабок струк и целосно проѕирна блуза од блескава ткаенина со златни конци, без градник!

Светките на проѕирната блуза ги криеја интимните делови од бујните природни гради на Моника. Насловната страна ќе биде навистина многу провокативна.