Славни

Повторно во „игра“: Најжешката фотка која досега ја објавила Адријана Лима

Додека цел медиумски свет шпекулира за емотивната врска со турскиот писател, манекенката Адријана Лима ги игнорира наводите од медиумите и продолжува да го прави она кое најдобро го знае и умее.

После пауза од фотографирање во долна облека, заводливата манекенка одработи една фото сесија, а веднаш по неа објави една фотка од истата, која за помалку од еден час собра над 50.000 допаѓања, а досега надмина 175.800 допаѓања.

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

„После една година пауза од фотографирање во долна облека, повторно го правам она кое најмногу го сакам. Доста сум горда на својот пријател Џером Дуран, кој ја направи оваа фотографија“, напиша Лима до фотката.

[email protected] ? #TEAMLIMA

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

To Top