Повторно скокотка со сексапил: Кејт, златна, па кај си ти досега?


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Бомбастичната сексапилна убавица Кејт Аптон, која после свадбата со сегашниот сопруг, бејзбол играчот Џастин Верландер, малку ја снема од јавната сцена, позираше во костим за капење со што повторно се врати на старите патеки.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Таа е дел од новата рекламна кампања на познатата марка „Јамами“ на долна облека. Кејт е лице на овогодинешната колекција, со која компанијата го напаѓа пазарот.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Аптон изгледа зачудувачки, претставувајќи се во костум во два дела. Многумина побрзаа да ја споредат со холивудската икона Мерилин Монро заради жешкиот поглед и фризурата.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on