Потребна е храброст за да се носат вакви: Опасно жешки гаќички од Victoria’s Secret


Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


Најпознатиот бренд на долна облека Victoria’s Secret дизајнираше нов модел на гаќи, кои би се осмелиле да ги носат само најхрабрите девојки.

Тие секоја година изненадуваат со нови модели, но овие гаќички, кои во голема мера го разголуваат дел од задникот, никој не го очекуваше. Се работи за мешавина од обични гаќи и танга, а со оглед дека се правени токму од оваа модна куќа, не изгледаат воопшто вулгарно, туку сексапилно и провоцирачки.