Погледнете како Нивес чита книга

Популарната хрватска старлета, актерка и пејачка ги полни тамошните портали со своите предизвикувачки фотки на Инстаграм. Популарната Нивес знае како постојано да биде во центарот на вниманието и тоа со помош на своите бујни атрибути.

Вчерашниот ден Нивес Целзијус го искористи за читање, а како го прави тоа, се пофали на Инстаграм

„Ден за книга“, напиша покрај фотката во сексипилно издание кое ги воодушеви нејзините фанови, кои за тоа ја наградија со над 8.000 лајкови и бројни епитети.

Dan za ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on