Славни

Папараците ги „уловија“ Роналдо и Георгина во Сен Тропе – ПОСЕБНО Георгина

Славниот португалски фудбалер Кристиано Роналдо заедно со неговата згодна сопруга Георгина Родригез мерачеа на приватна јахта во престижното и монденско летно одморалиште Сен Тропе.

За време на нивното летување во оваа популарна и елитна француска дестинација, папараците го „уловија“ славниот пар за време на опуштеното уживање на приватната јахта.

Роналдо, со своето милионско богатство, е познат по тоа дека не штеди кога станува збор за уживање на егзотични и луксузни дестинации.

To Top