Памела се разведе – бракот траеше само 12 дена


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бракот меѓу Памела Андерсон и холивудскиот продуцент Џон Питер заврши после само 12 дена брачен живот. Според извори на кои се повикува „Page Six“, Памела се омажила толку и така брзо затоа што штотуку се врати од „духовно прочистување“ во Индија и „нејзиното срце беше премногу отворено“.

Актерката и активистка се омажи за продуцентот на тајна церемонија во Малибу кон крајот на јануари, за да се разведат само 12 дена подоцна.

Двојката, која се познава повеќе од 30 години, се дружеле три дена пред да се решат да стапат во брак, според истиот извор, додавајќи дека Памела брзо се покајала за одлуката. „Памела не работи на иста бранова должина како другите луѓе. Таа има големо срце и сака премногу”.

„Таа се врати од патувањето и Џон рече:„ Те сакам, ајде да се венчаме “. Таа се согласи. “

вели изворот и додава дека Памела сфатила веднаш по свадбата – откако поминале ден и половина заедно како сопруг и жена – дека „направила ужасна грешка“.

Памела веднаш сфатила дека Петерс бил премногу фокусиран на славата, додека таа се обидувала да помине што повеќе време надвор од светот на славните и да се фокусира на добротворна работа.

Изворот објасни дека Андерсон чувствувала дека Питер премногу се обидува да ја контролира. „Памела се чувствуваше фрустрирана од тоа колку сакаше да ја одржи својата финансиска независност … започна да се занимава околу нејзината кариера и да ја убедува за улога во филмот на кој работеше, работи што таа не ги сакаше“.

Page Six исто така пишува дека двојката никогаш не ја доставила официјалната документација за нивниот брак, па затоа било лесно да се разведат.