Падна и крв: Со еден потег ѝ го уништија роденденот


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Не беше добра идеја, од старт. Испадна и болна оти падна и крв.