Ѕирнете како новогодишно ги украсија своите домови славните фаци


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Католичкиот Божиќ пристигна, а славните фаци не ја пропуштија можноста во предбожиќниот и предновогодишен период да ги накитат своите домови во празничен дух и да се пофалат со декорот на новогодишните елки.

Мараја Кери

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Бијонсе

A video posted by Beyoncé (@beyonce) on

Катерине Хејгл

Ева Лонгорија

Кортни Кардашијан