Славни

Овој „раскошен пар“ денес полни 37 години: Кели роденденски разголена

Британската манекенка и актерка Кели Брук денес, 23 ноемвир, ќе го прослави својот 37-ми роденден, а тоа го одбележа на најдобар можен начин за нејзините обожаватели, кои точно знае како да ги возбуди и освои.

23-11-brook2

Разголена, без шминка и срам од малкуте вишок килограми, Брук позираше без задршка во провокативно издание.

23-11-brook1

Advertisements
To Top