Славни

Оваа убавица му го зеде умот на фудбалерот на Реал!

Светските медиуми пишуваа за наводното неверство на ѕвездата на Реал Мадрид, Хамес Родригез кого му го „зеде умот“ оваа руска убавица.

Колумбијскиот репрезентативец неколку пати беше виден во друштво на убавицата Хелга Ловекати, која редовно објавува провокативни фотографии на Инстаграм.

Русинката ја следат повеќе од 3 милиони луѓе на оваа сопцијална мрежа, а кога ќе ги видите форографиите ќе ви биде јасно зошто.

Разбавлю фоточки жарким летом ❤?? #helga #helgamodel #cyprus

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

Appreciate the moment ❤ #helga #helgamodel

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

Archive photo ❤ #helga #helgamodel

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

My happy spring Sunday ❤? Photo: @nikolasverano #helga #nikolasverano #helgamodel

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

To Top