Оваа секси руска докторка ги запали социјалните мрежи – но, вистината е малку поинаква


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Нејзините фотографии почнаа да се шират на интернет, а не беа ретки и завидливите коментари од типот „Ова не е професионално. Ниту во една клиника во светот не дозволуваат докторките да работат во толку високи потпетици“. Сепак, зад оваа секси убавица се крие малку поинаква вистина.

19-10-lada

Девојката всушност е манекенката Лада Кузнецова, која клиниката ја ангажирала за да си направи реклама. Сепак, маркетиншкиот трик запали, бидејќи интернет популацијата масовно трагаше по идентитетот на сексапилната докторка (можеби ќе ја бараа и за матичен лекар некои руски фанови).

19-10-lada1 19-10-lada3 19-10-lada2