Вебкафе

Ова видео на Инстаграм има 1,9 милиони прегледи – дознајте за што се работи

Пред неколку, една пекарка од Њујорк на својот профил на Instagram, објави видео од подготовка на торта, кое достигна гледаност од неверојатни 1.9 милиони прегледи.

A video posted by Chelsey White (@chelsweets) on

Таа постојано објавува кратки видеа со декорирање на нејзините торти, но до сега ни ние не бевме свесни колку може декорацијата на една торта да биде забавна за гледање.

A video posted by Tessa Huff (@stylesweetca) on

A video posted by Chelsey White (@chelsweets) on

A video posted by Amanda (@iambaker) on

Advertisements
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top