Освета за бившиот на денот на неговата венчавка: Објавени провокативни фотографии со младоженецот


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Келнерката Марија Ејнџел од Лас Вегас одлучи да се освети на својот бивши љубовник Кори Перлсон и тоа на денот на неговата венчавка со Бријана Иланд една од извршните директори на Трамп.

Мајра направила профил на Инстаграм наречен “Летна Афера“ и на него објавила нивни фотографии. За да се осигура дека Бријана ќе види, под секоја додала хештег #theprtsons, кој тие двајца го осмислиле за сите фотографии кои гостите ќе ги објават на Инстаграм. Нејзниот лажен профил набрзо беше изгаснат, а фотографиите повеќе не можеа да се видат. Но, доволно е што сите кои ги пребарувале овој хештег ги виделе фотографиите.

Мајра тврди дека таа и Кори, инаку богат наследник, биле во врска изминатата година, кога тој веќе службено бил со Бријана. Младоженецот пак тврди, дека Мајра ја видел три пати и воопшто не ја познава добро. Од друга страна, таа ги има истетовирано неговите иницијали на ребрата.

Раскошноата венчавка во двор во Лонг Ајленд не пропадна, Бријана сепак се пмажи за Кори и побараа судска забрана за пристап на Мајра, вели адвокатот на Кори.

Мајра тврди дека не добила забрана и негира дека ги контактирала младенците.

Но, се вели дека Кори ја водел со себе во Сен Тропе и Миконос келнерката, каде се оддржувале неговите момачки вечери.

https://www.instagram.com/p/BjAeFEoHtic/?utm_source=ig_embed