Опасна игра: Идиотов не е нормален што работи


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Вака руски забегаотини рушат стара руишевина од зграда, на принципот на вадење на клучниот камен од столбната конструкција.