Жешко

Одинцова „како од мајка родена“ на Инстаграм

Руската убавица и манекенка Вики Одинцова „ја вжешти атмосферата“ на Инстаграм со жешка фотографија на која позира целосно гола во заводлива поза.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

Вики која е бивша Плејбој зајачица во моментов работи како модел и ТВ лице.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

To Top