Oд Портланд, преку Плејбој – Андервуд дише со „полни гради“ во секси ритам


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Ако некој се вбројува во рекордерите со најголем број на Инстаграм следбеници, тоа дефинитивно е Сара Андервуд со своите 6,4 милиони фанови. А причината за олкава армиска бројност на обожаватели не е тешко да се види.

A photo posted by Sara Underwood (@saraunderwood) on

Доаѓа од Портланд и работи како модел и актерка, но најголемиот успех и слава ги стекна како Плејбој девојка. Токму ова списание во 2006 и 2007 година ја прогласи за Playmate девојка на годината.

A photo posted by Sara Underwood (@saraunderwood) on

A photo posted by Sara Underwood (@saraunderwood) on