Објавено домашно видео од Турција: Карлеуша провоцира гола во када!

Српската пејачка обожава да провоцира. Јелена Карлеуша овојпат сама си објави видео како се бања гола како од мајка родена.

Се разбира, Јелена снимката од Турција, каде е во посета кај сопругот Душко Тошиќ, кој настапува за Бешикташ, ја постави на својот Инстаграм профил. Погледнете:

In my Istanbul bedroom…?????… yes, bedroom

A video posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on