Нови „провокации“ од Доминика Цибулкова


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Жешката словачка тенисерка Доминика Цибулкова често, да не речеме редовно, знае да распали со опасно секси фотографии на нејзините социјални профили.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Одличната тенисерка последно ја израдува својата машка публика со нови секси фотографии и насловна страница за еден магазин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Со неколку фотки на Инстаграм, Доминика им најави на фановите што може да очекуваат во магазинот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on