Новата Miss BumBum има специјално изненадување за Меси

Титулата Miss BumBum за Сузи Кортез е веќе минато, а Бразилката, сепак, се потруди да остане во сеќавање на обожавателите на бујни задници. Посебно акцент стави на фудбалерите од гигантот Барселона.

А Барселона им е заедничка љубов неа и на новата Miss BumBum, Ерика Канела, посебно главната ѕвезда Лионел Меси. Ерика најави дека, во стилот на Сузи, ќе продолжи да го „чести“ Меси со разголени и секси фотки на социјалните мрежи.