Никогаш не снимила порнич, а ја „отепаа“ од пребарување на порно страници

Тифани Трамп, разгалената ќерка на Доналд Трамп, која ја обожава „дисциплината“ која вклучува јаки и диви журки, разуздан живот и бескомпромисна забава, овие денови неочекувано стана хит на страниците со содржина за возрасни.

Тифани ниту е порно ѕвезда, ниту некогаш снимила порно филм, но корисниците на порно сајтовите сепак, незадржливо почнаа да ја пребаруваат на пребарувачите од најпознатите порно страници, посебно откако нејзиниот татко беше избран за претседател на САД. Од тој момент наваму, интересот за 23-годишната богата наследничка на порно сајтовите пораснал за 9.128%, пренесува Daily News.

После Тифани, најпребарувана од таа семејна лоза е Меланија, а верувале или не, Доналд и понатаму е најпребаруваниот Трамп според термините кои ги пребаруваат корисниците. Секако, станува збор за мноштвото пародии на негова сметка.