Не за џабе го викаат „Малиот Тим“: Од кај го изваде тој глас бе, брат?!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Најјаката местенка е кога ја прави дете. Или во случајов „дете“. 😀