Не прашувајте, слушајте: Šemsa Kravitz – Što me pitaš Are You Gonna Go My Way


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ова се вика таратур од музика. Ама ќе признаете, си одговараат…ова, ритмите де. 😀