Вебкафе

Не можеа да издржат: Имаа секс додека чекаа храна во фаст-фуд

Еден љубовен пар не можеше да дочека да им се испече пицата во фаст-фуд па навалија еден на друг и тоа пред вработениот на шалтерот.

Снимката од надзорната камера беше објавена на социјалните мрежи па сега за акцијата на напалениот пар сведочи цена планета. Снимката е настаната во едно мало градче во северна Англија, а на нејзина жалост медиумите ја пронајдоа актерката од видеото Даниела Хирст.

„Имам слободен ум кога станува збор за секс на јавни места, сакам напнатост, а не ни помислував дека ќе не уловат“, изјави Даниела која додаде дека нејзиниот дечко славел 31 роденден па малку повеќе испил.

Advertisements
To Top