Жешко

Наоми Кемпбел „како од мајка родена“ лабаво на јахта

Една од најславните манекенки на сите времиња и кралицата на модните писти од златното доба на светот на модата, Наоми Кемпбел, и на крајот од петтата деценија од животот знае како да провоцира и тоа го прави без задршка на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Убавицата објави фотографија на која потполно гола се сонча на јахта во опуштена атмосфера. Иако во мај наполни 49 години, таа се уште изгледа неверојатно и одржува топ линија.

Фотографијата која таа ја објави на својот Инстаграм профил ја направил фотографот Марио Тестино.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

To Top