Наместо рамното стомаче, водителката „случајно“ се разголе малку погоре


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Познатата британска стилистка, дизајнерка, ТВ водителка Трини Вудал на социјалните мрежи ја следат над 200.000 фанови.

А таа добро знае да го искористи публицитетот за да го задржи вниманието врз својот лик и име, давајќи совети за мода и шминка. Но, овој пат, сосема „случајно“, типката покажа малку повеќе отколку што треба.

Трини зборуваше за тоа како се носи облека за тренинг, самата облечена во поширока сива маица и хеланки. Во еден момент, со намера да ги покаже своите извајани стомачни мускули, таа ја подигна маицата малку повисоко од потребното, па ги стави „на изволте“ своите гради за фановите. Штетата не можеше да се поправи бидејќи видеото беше прикажувано со опцијата „во живо“, па нормално, стана вирален хит.