Најпознатиот „плус сајз“ модел очигледно не е многу по градниците


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Ешли Греам овој викенд се забавуваше крај базенот, а не се стеснуваше ниту да се пофали со фотки на Инстаграм, на кои лешкара со својот сопруг, Џастин Ервин, во водата. Очигледно под белата проѕирна маичка не носи ништо, што е очигледно од сцените кои ги сподели.

Греам и Ервин се запознаа во 2009 година, во црква, и наводно немале секс сè до првата брачна ноќ, која се случи една година подоцна од запознавањето.

„Сопругот и јас чекавме до сексот, речете ми дека сум луда, но запали. Нашиот секс е неверојатен“, изјави таа за канадскиот Elle.

„На своите пријателки им советувам да почекаат со сексот барем три месеци, чисто да пробаат. Ако типот издржи, добар е. Но, повторувам, тоа не е за секого. Мене ми беше одлично. На тоа сум си многу горда“, додаде Ешли.