Надреално: Погледнете што сè може да направи оваа гимнастичарка! (видео)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Валентина е гимнастичарка од Русија која ги освојува социјалните мрежи со видеото на кое ја прикажува својата флексибилност и телесна еластичност. Освен гимнастичарските способности, без никаков срам, Тинчето покажува што има и меѓу нозете.