На Икарди изгледа фетиш му се бившите жени од колегите


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди ја преболел Ванда Нара, а веднаш си нашол нова девојка од Венецуела.

Станува збор за Шанон де Лима која и во минатото беше во врска со спортисти, меѓу кои и Канело Алварез.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shannon De Lima (@shadelima)

Потоа беше во врска со Хамес Родригез и набрзо доби дете, а сега ужива во прегратките на Икарди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shannon De Lima (@shadelima)