Славни

Мис БумБум со провокативна фотографија испрати порака до Кутињо

Поранешната Мис БумБум , Сузи Кортез повторно се најде во центарот на вниманието кај шпанските медиуми.

Сузи е позната по тоа што е страствен навивач на Барселона и голем фан на Лионел Меси, за кој во негова чест неколку пати се сликаше гола. Сузи и овој пат се најде во центарот на вниманието, но сега имаше порака до фудбалерот на Ливерпул, Фелипе Кутињо кој е мета на Барса.

Мис БумБум е повеќе од сигурна дека бразилецот во наредните денови ќе потпише за Барселона и одлучи да му посака добредојде. Таа најави и провокативна фотографија доколку истиот трансфер се оствари.

To Top