Славни

Џесика Алба се породи точно на Нова Година, па од радост објави фотографија на Инстаграм (фото)

Преубавата Џески Алба на свет го донесе своето трето дете и тоа на 31 декември во текот на најлудата ноќ и дочекот на новата 2018 година.

Една од најубавите глумици на светот роди здраво машко дете, а колку Џесика беше среќна зборува фактот за тоа што одлучила веста да ја сподели со целиот свет, односно сликата од бебете ја објавила на својот Инстаграм профил.

„Хеј Алба Ворен. 31.12.2017. Најубавиот поклон за Нова година. Кеш и јас сме благословени. Хевен и Онор веќе се опседнати со малиот брат“ напиша Џесика на фотографијата.

To Top