Славни

Меси семејно одмора на јахта – Антонела плени со заводливите облини

Меси и неговиот соиграч од Барселона, Луис Суарез во моментов се на одмор со своите семејства . Нивната дестинација е шпанската Ферментера.

Вниманието на медиумите го „украде“ поубавата половина на Меси, убавата Антонела Рокузо, која покажа дека со право ја сметаат за една од најубавите сопруги на фудбалерите.

Нејзината става ги воодушеви сите откако во јавноста се појави фотографија на Антонела во бикини на јахта.

To Top