Славни

Тие се гордоста на Рамбо

74-годишниот актер и холивудска ѕвезда Силвестер Сталоне со своите Инстаграм следбеници сподели фотографија на која позира со своите убави ќерки, за кои, како и секој друг родител, не ја крие својата гордост и емоции.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

„Надвор сум со моите девојки. Само накратко ги симнавме маските за фотографијата. Чувајте се сите“ – им порача популарниот Слај на многубројните обожаватели, кои не го криеја своето одушевување од семејната фотографија.

Ќерките Софија (23), Систине (22) и Скарлет (18) Сталоне ги има со неговата сопруга, поранешната манекенка Џенифер Флавин (51), со која е во брак од 1997 година.

To Top