Марјана во секси бикини го ужива крајот на летото


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Последните сончеви денови од летово ја натераа популарната македонска водителка Марјана Станојковска да ги израдува бројните следбеници на Инстаграм со сочна бикини фотка.

Прекрасната фигура на Марјана уште повеќе дојде до израз во сините бикини, а под фотката на Инстаграм таа напиша: Shades of blue ?
• #ChasingTheSummer #fewmoredaysleft #azzuro #blue #bluesky #seasalt #sandybeaches #alwayssummer #? #? #?.

 

View this post on Instagram

 

Shades of blue ? • #ChasingTheSummer #fewmoredaysleft #azzuro #blue #bluesky #seasalt #sandybeaches #alwayssummer #? #? #?

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Македонската лото девојка е прилично популарна на Инстаграм каде има скоро 89.000 следбеници.