Малиот прави „чуда“ со топката: 14 годишен „фристајлер“ ќе ве остави без зборови (видео)

fristajler

Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Момчето има 14 години, се вика Џејк Гонзалес, дополнителен опис и не е премногу потребен – ќе ве остави без зборови!

https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/3068116656667179/