Лила ја грее љубовта: Со длабоко деколте и кратко здолниште на ладното


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


Лила Филиповска секојдневно ги чести нејзините обожаватели на Инстаграм со нови секси фотографии, а овој пат ја објави најжешката фотка до сега.

Облечена во црн ултра мини фустан со длабоко деколте, Лила заводливо позира на жешкото огледално селфи со кое ги провоцира фановите.